הרב מאיר דוד מלכא שליט"א

נייד

משרד

ווצאפ

הודעה

האתר שלי

ערוץ היוטיוב

פייסבוק

אימייל

ספרי הרב

לתרומה

שיתוף כרטיס ביקור

הרב מאיר דוד  מלכא  שליט"א נולד ח' בכסלו תשכ"א (27/11/1960 )בעיר הקודש צפת תובב"א להורים אליעזר ושושנה מלכא הי"ו הורים לעוד ארבעה ילדים כשהוא הבכור את לימודיו השלים במגמת אלקטרוניקה וחשמל בצפת . בשנים 1979-1984 שרת בצה"ל בחיל המודיעין . בשנת 1980 בעודו משרת בצבא עבר להתגורר בעיר הקודש ירושלים . ושם למד בישיבת נצוצי האורות והשלים לימודו בתור סופר סת"ם . בשנת 2000 שמש כחזן ותוקע בשופר לצדיק המקובל רבי יצחק כדורי עד שנת 2006 . בשנת 2001 הקים הרב מאיר מלכא את  עמותת "שערי מלכא"  עמותה המסייעת ל1500 משפחות נזקקות יתומים ואלמנות בירושלים תובב"א. וכן העמותה שמחה ילדים בבתי חולים במחלקות רגילות ובמחלקות אונקולוגיות על ידי ליצנים וקוסמים וכמובן חלוקת ממתקים בשפע רב לאותם ילדים יקרים וזאת רק בכדי להעלות חיוך על שפתותיהם של אותם ילדים אלו הזקוקים לרפות הגוף.

 מאז תאריך כ"ט בטבת תשס"ו  יום בו עלה בסערה השמיימה הצדיק המקובל כמוהר"ר יצחק כדורי זצוק"ל הקים הרב מאיר מלכא את "מוסדות ישועות יצחק" קרן המנציחה את הצדיק ואת מורשתו בכל רגע ורגע וזאת על ידי עריכת ההילולא השנתית המרכזית וכן כתיבת ספר תורה מידי שנה לזכרו של הצדיק רבי יצחק כדורי .

הרב מאיר מלכא בנה את הציון הקדוש של הצדיק בהר המנוחות בגבעת שאול בירושלים . ציון אליו נוהרים מידי שנה  רבבות מאמינים לשאת תפילה ולהוושע מכל בעיה או צרה או מחלה או עקרות ועוד עניינים רבים ומגוונים .
כיום הרב מאיר מלכא  מקבל  ומקדם בברכה את כל הבאים והבאות  אליו או לציון הקדוש לשאת תפילה או בקשה או עתירה או סתם לחזק את הנפש – מקבל אותם בחיוך ובענווה שומע את בקשותיהם ותחינותיהם ועתירותיהם  ומתפלל ומעתיר בעדיהם לזכות ישועות בזכות הצדיק ששומע את בקשותיו ונענה ועונה לכל אחד ואחת לפי בקשותיו וזאת כנראה בגלל זכויותיו המרובות שזכה להקים את האתר הקדוש ואת הציון הקדוש

הרב מאיר מלכא זכה גם להקים את הציון הקדוש של כמוהר"ר יוסף שלמה דיין זצוק"ל שנפטר ב- ט' תמוז תשמ"ה שעליו מעידים שהיה אחד מל"ו הצדיקים בדורנו שסיגף את רוב חייו בתעניות צום ודיבור והשתטחות על קברי צדיקים ברחבי הארץ. את הציון בנה הרב מלכא 24 שנים לאחר פטירת הרב ללא ציון או מבנה מתאים והולם צדיק במעמדו של הרב יוסף שלמה דיין זצוק"ל. זכותו תגן בעדנו אמן . הציון צמוד לציונו של הצדיק רבי יצחק כדורי זצוק"ל.

ערוץ הידברות הפיק סרט מרתק  מרגש עד דמע ושווה לצפייה סרט ישועות יצחק 
 

הרב מלכא זכה לחבר ספר "ישועות יצחק"

ספר בו מובאים מעשי ניסים שחזינו במו עינינו והתרחשו כנגד עינינו בזכות הצדיק המלוב"ן רבי יצחק כדורי בזמן חיותו וכן ניסים הנעשים בכל רגע ורגע בציונו הקדוש , ובספר מובאים עוד מקצת הנהגותיו ישועותיו סגולותיו וקמיעותיו וביוגרפיה של רבנו ואת כל שלבי בניית הציון הקדוש שזכה הרב מלכא להקים ולטפח מהיום שרבנו איננו איתנו עוד כל זאת בשפה ברורה ונעימה ומרגשת כל קורא עד דמע . הספר מעוטר ב -700 תמונות מעוטרות ובצבע מלא , תמונות מרהיבות עין המעניקות ממד מעניין ומפורט על תולדות חייו של רבנו ופועלו למען הכלל והפרט .

 
רבים מגיעים לציון ומספרים על הישועות שזכו לאחר שנשאו תפילה  בציון הקדוש והתברכו על ידי הרב מלכא לדוגמא עיוור שה' פקח עיניו  בזכות הצדיק או על הילד בן השלוש שהיה בתרדמת חודשיים והתעורר , או על הילד שעד גיל 5 לא דיבר וב"ה פתח פיו בזכות הצדיק , או עקרה שלא ילדה 12 שנים וב"ה בזכות הצדיק ה' פקד אותה בבן זכר ועוד מאות סיפורים.

מצגת מדהימה על הרב יצחק כדורי זצוק"ל

 

הרב מלכא הפיק סרט על הרב כדורי " נצח יצחק"  

 

הרב מלכא חיבר תפילה הנקראת " תפילת ישועות יצחק" 
תפילה נוראה שנאמרת על הציון הקדוש כל יום בפיהם של הפוקדים את הציון הקדוש ,  התפילה הודפסה ברבבות של עותקים ומחולקת חינם לכל דורש לזיכוי הרבים, תפילה שאפשר לאומרה יום יום ובכל אתר ואתר .

הוציא לאור ספר תפילות ישועות יצחק

פרקי שירה מפואר

תהילים מפואר ישועות יצחק

ספר ישועות יצחק בצרפתית

ספר ישועות יצחק באנגלית

עלון שבועי מפואר

זכה להוציא 5 ספרי תורה מהודרים

מקיים הילולא שנתית לע"נ הרב יצחק כדורי ברוב עם והדרת מלך

 

הרב מלכא הוציא לאור את הספר "תורת התיקונים- ויבוא עד חברון"
המיוחס לרב יוסף שלמה דיין זצוק"ל.

 

הרב מלכא מעביר הרצאות בכל רחבי הארץ : הרצאה מאלפת ומרתקת הכוללת בתוכה עניינים ממסכת חייו המדהימה של הצדיק מופתים וניסיםמופלאים וענקיים המתרחשים כיום בציון הקדוש.

 כמו הרב מאיר מלכא מקיים תיקונים ותפילות בעמוקה


תבורכו מפי עליון נשמח אם תשתפו אותנו ותסייעו לנו בתרומות לפעילות הענפה שלנו וזכות הצדיקים תגן בעדנו ובעדכם אמן ואמן